„Базар здравља“

Центар „Кнегиња Љубица“ је узео учешће на „Базару здравља“ који Медицинска школа традиционално организује поводом обележавања Међународног дана физичке активности. На Базару је учествовало преко 90 организација из области јавног здравља и социјалне заштите, а посетиоци су имали прилику и да бесплатно провере здравствено стање, добију савете о превенцији и раном откривању болести, али и да дегустирају здраву храну, мед и млечне производе произведене у Шумадији.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *